Framsida
Søk: 
HjemKonsernForretningsområderProduktSelskaperHMS OG KSLedige stillingerKontakt
Kontakt

Kontakt oss

Vennligst send din forespørsel til: hmr@hmr.no

Kontaktskjema finner du her.

 
 
 

HMR Group AS

Besøks-, post- og fakturaadresse: Prestnesvegen 68, 5450 Sunde (kart)

Tel.: 53 48 21 00

E-post: hmr@hmr.no;

E-post faktura: faktura@hmr.no

Administrerende direktør: Anders Seim jr., anders.seim.jr@hmr.no

Daglig leder regnskap: Jorunn Nordveit, jorunn.nordtveit@hmr.no

Kommersiell leder: Anna Prestnes, anna.prestnes@hmr.no

 
 

HMR Husnes AS

Besøks- og postadresse: Prestnesvegen 70, 5450 Sunde (kart)

Fakturaadresse: HMR Husnes AS c/o HMR Group, Prestnesvegen 68, 5450 Sunde

Tel.: 53 48 21 00

E-post ordre: ordre.husnes@hmr.no

E-post faktura: faktura@hmr.no

Daglig leder: Eldar Tranøy, eldar.tranoy@hmr.no

Avdelingsleder vannkraft: Kenneth Eide, kenneth.eide@hmr.no

 
 

HMR Hydeq AS

Besøksadresse: Øyni, 6884 Øvre Årdal (kart)

Postadresse: Postboks 93, 6882 Øvre Årdal

Fakturaadresse: HMR Hydeq AS c/o HMR Group, Prestnesvegen 68, 5450 Sunde

Tel.: 57 64 87 00; faks: 57 64 87 01

E-post: hmr.hydeq@hmr.no;

E-post faktura: faktura@hmr.no

E-post reservedeler: spares@hmr.no

Daglig leder: Siv Enerstvedt, siv.enerstvedt@hmr.no

Innkjøpsleder: Tor Erik Sveen, tor.erik.sveen@hmr.no 

 
 

HMR Voss AS

Besøks- og postadresse: Øvre Langhaugen 38, 5709 Voss (kart)

Fakturaadresse: HMR Voss AS c/o HMR Group, Prestnesvegen 68, 5450 Sunde

Tel.: 56 53 08 00; faks: 56 53 08 99

E-post: hmr.voss@hmr.no

E-post faktura: faktura@hmr.no

Daglig leder: Thor André Fløtre, thor.andre.flotre@hmr.no

Salg: Tor Ove Midttun, tor.ove.midttun@hmr.no 

 
 

HMR Mikromekanikk AS

Besøks-, post- og fakturaadresse: Toppemyr 3, 5136 Mjølkeråen (kart)

Telefon: 55 19 98 00

E-post ordre: ordre@mikromekanikk.no

Daglig leder: Øystein Johnsen, oystein.johnsen@hmr.no

Administrativ leder: Irene Grindheim, irene.grindheim@hmr.no 

 
 

HMR Service Partner AS

Besøks- og postadresse: Prestnesvegen 68, 5450 Sunde (kart)

Fakturaadresse: HMR Service Partner AS c/o HMR Group, Prestnesvegen 68, 5450 Sunde

Tel.: 53 48 21 00

E-post: hmr@hmr.no

E-post faktura: faktura@hmr.no

Daglig leder: Aurelian Budusan, relu.budusan@hmr.no 

 
 

Protech AS

Besøksadresse: Tore Håsos veg 2, 6600 Sunndalsøra (kart)

Post og fakturaadresse: Postboks 49, 6601 Sunndalsøra

Tel.: 97 97 5000

E-post: protas@online.no

Daglig leder: Anders Seim jr, anders.seim.jr@hmr.no

Driftsleder: Kjell Bråten, protas@online.no 

 
 

HMR Elektro AS

Firma under avvikling. For videre informasjon, ta kontakt med HMR Group, Jorunn Nordtveit, jorunn.nordtveit@hmr.no.

Postadresse: HMR Elektro AS, Prestnesvegen 70, 5450 Sunde

Fakturaadresse: HMR Elektro AS c/o HMR Group, Prestnesvegen 68, 5450 Sunde

Tel.: 53 48 21 00

E-post: hmr@hmr.no

E-post faktura: faktura@hmr.no

 
 
 
 
  Tilbake

 
HMR Group AS  -  Prestnesvegen 68  -  5450 Sunde  -  Norway  -  Tel.: (+47) 53 48 21 00  -  www.hmr.no  -  hmr@hmr.no
Dynamiske websider: iDrift AS   Design: Ibox AS